SLS Kamera Pro Series X

SLS kamera slouží jako pomůcka při vyhledávání entit a jejich následnému zobrazení na tabletu v reálném čase. V předinstalovaném programu je možné sledovat zvukovou stopu, vzdálenost předmětů, intenzitu osvětlení a vizualizaci skenovaných objektů.

Kamera dokáže rozpoznat člověka či zvíře v absolutní tmě. Pokud na displayi uvidíte postavu, která je v reálu lidským okem neviditelná, jedná se pravděpodobně o duši člověka. AP kamera umožňuje nahrávání přimo do tabletu nebo na vaší SD kartu. Plně nabitá kamera vydrží zhruba 8h nepřetržitého používání.

Nastavitelný držák je možno odmontovat a celou konstrukci lze jednoduše přidělat například na stativ pro pohodlnější snímání.

Jak SLS kamera funguje?

Kamera je vybavena prostorovým RGB senzorem s infračerveným světelným projektorem. Monochromatický CMOS senzorem umožňuje vnímat tisíce malých infračervených teček v prostoru a ty následně program vyhodnotí. Pokud se v mísnosti objeví nějaká bytost připomínající tvarově člověka, dokáže ho takto rozpoznat, stejně jako jeho končetiny či jeho pohyb.

Rozdíl mezi starou SLS kamerou a novou "Pro Series X" modelem

Jedná se o vylepšenou a nejmenší SLS kameru na trhu s operačním systémem Android, který je nyní o dost spolehlivější a rychlejší, než původní Windows 10. Tvůrci kamery z týmu Dark Arts TV vyvinuli svou vlastní aplikaci, která funguje podobně jako ta původní "Kinect for Windows Developer Toolkit" od Microsoftu. Výhodou však je, že jej uživatelsky plně přizpůsobili, čímž se eliminovala občasná nespolehlivost původní kamery. Také odpadla starost s výměnou tužkových baterií, jelikož nová kamera je nabíjecí s funkcí zobrazení stavu baterie přímo na jejím těle.

Obsah balení: AP Kamera, 8" tablet, nastavitelný držák, nabíječka tabletu a kamery, přenosný kufřík, popruh, návod

Výroba: Anglie, ruční výroba

Rozměry: Výška 230mm, šířka 280mm, hloubka 80mm

Hmotnost: 3kg


17 490,00 Kč
Skladem