SLS Kamera

SLS kamera slouží jako pomůcka při vyhledávání entit a jejich následnému zobrazení na tabletu v reálném čase. V předinstalovaném programu je možné sledovat zvukovou stopu, vzdálenost předmětů, intenzitu osvětlení a vizualizaci skenovaných objektů.

Kamera dokáže rozpoznat člověka či zvíře v absolutní tmě. Pokud na displayi uvidíte postavu, která je v reálu lidským okem neviditelná, jedná se pravděpodobně o duši člověka. AP kamera umožňuje nahrávání přimo do tabletu nebo na vaší SD kartu. Plně nabité AA baterie vydrží zhruba 6h nepřetržitého používání.

Nastavitelný držák je možno odmontovat a celou konstrukci lze jednoduše přidělat například na stativ pro pohodlnější snímání.

Jak SLS kamera funguje?

Kamera je vybavena prostorovým RGB senzorem s infračerveným světelným projektorem. Monochromatický CMOS senzorem umožňuje vnímat tisíce malých infračervených teček v prostoru a ty následně program vyhodnotí. Pokud se v mísnosti objeví nějaká bytost připomínající tvarově člověka, dokáže ho takto rozpoznat, stejně jako jeho končetiny či jeho pohyb.

Obsah balení: AP Kamera, 8" tablet, nastavitelný držák, nabíječka tabletu, přenosný kufřík, popruh, návod

Výroba: Anglie, ruční výroba

Rozměry: Výška 230mm, šířka 280mm, hloubka 80mm

Hmotnost: 3kg

Baterie: 12xAA Baterie (nejsou součástí)

Dostupnost: Skladem

17 490,00 Kč