Otázky a odpovědi

1. Kde je možný osobní odběr?

Osobní odběr je možný kousek za Prahou v Loděnicích na adrese Na Hrázi 22, 26712 Loděnice (8min od Zličína po dálnici). Vždy je ale nutno zavolat na infolinku a předem si domluvit, aby na adrese někdo byl, kdo Vám zboží vydá.

2. Kde najdu svou fakturu?

Na vyžádání Vám zašleme obratem fakturu v elektronické podobě na Vámi uvedený email v objednávce. 

3. Zasíláte zboží i do zahraničí?

Ano zasíláme i do zahraničních zemí jako je Slovensko, Německo nebo Rakousko. Po vytvoření objednávky bude výsledná cena v Kč, ale při doručení zboží můžete zaplatit kurýrovi v EUR jak hotově, tak i kartou.

4. Může váš tým vyšetřit paranormální jevy i u mě doma?

Častokrát slýcháme dotazy od našich zákazníků, zda je možné u nich doma prošetřit neobvyklé dění při podezření na aktivitu entit. Bohužel nemáme časovou kapacitu řešit takové případy a vždy odkazujeme na jednoho z nejzkušenějších lovců paranormálních jevů u nás - Jaroslava Drábka. Doporučujeme proto kontaktovat jeho i v případě požadavku odvádění duší.

5. Nabízíte možnost pronájmu techniky?

Standartně jsme eshop a ne půjčovna. Děláme ale i vyjímky v případě natáčení pro televize či jednorázové vyšetřovací akce. V takovém případě cena pronájmu závisí na počtu dnů a druhu techniky. Vše je na individuální domluvě.

6. Může se mi při vyšetřování něco zlého přihodit?

Když při komunikaci s entitami budete dodržovat zásady slušného chování, úctu a pietu na místech, kde např. došlo k tragickým umrtím, tak se v zásadě nic stát nemůže. Pokud ale budete ke komunikaci přistupovat bez respektu a duše provokovat, může se stát, že vás budou pronásledovat či ovlivňovat váš každodenní život.