MEL Meter Mel-8704R-Rem ATDD

Mel Meter REM-ATDD je vybaven řadou klíčových funkcí, které jsou součástí tohoto elegantního měřiče. Je to neuvěřitelně sofistikovaný kus vybavení s mnoha komponenty, které detekují všechny hlavní faktory při provádění paranormálního vyšetřování, což z něj dělá jednu z nejpopulárnějších částí výbavy vyšetřovacích týmů. Zařízení má 4 hlavní funkce.

Měřič EMF
Hlavním součástí přístroje je vysoce citlivý EMF měřič (je citlivější než klasický K2 EMF detektor a dokáže měřit ELF s rozsahem až do 30Hz místo 10Hz). Ten umožňuje detekovat elektromagnetické frekvence, které jsou v dosahu. Měřiče EMF se používají při paranormálním vyšetřování k detekci jakýchkoliv změn v elektromagnetickém poli.

Digitální teploměr/ATDD (detekce odchylek v okolní teplotě)
Další důležitou funkcí tohoto Mel Metru je digitální teploměr. Je známo, že při výskytu paranormální entity obvykle dochází ke zvýšení nebo poklesu teploty. Toto zařízení měří teplotu pomocí teplotní sondy okolního prostředí a upozorní vás na jakékoliv změny. ATDD umožňuje sledovat teplotu v okolí zařízení. Klesne-li teplota, bude vydávat nízko znějící tón, a pokud stoupne, bude vydávat vysoký tón.

Červená IR svítilna
Umožňuje vidět prostředí, ve které provádíte vyšetřování paranormálních jevů, aniž byste prostor nerušovali světlem z klasických svítidel.

REM
Funkce REM slouží k vytvoření vlastního eklektromagnetického pole kolem teleskopické antény a následné detekci jeho narušení přítomnou entitou. K oznámení entity v blízkosti využívá LED diody.

Obsah balení: MEL Meter + teplotní sonda

Rozměry: Výška 22cm, šířka 8cm, hloubka 4cm

Hmotnost: 750g

Baterie: 1x9V baterie (součástí přístroje)

7 490,00 Kč
Skladem