Malá strašidelná panenka - Eula

Vyprodáno

Porcelánová panenka Eula má v sobě zabudovaný elektrostatický senzor, který velice citlivě reaguje na změnu statického pole ve své blízkosti. Přítomnost entity se projeví změnou tohoto pole, panence se modře rozsvítí oči a vydá zvukovou signalizaci. Panenka má také zabudovaný Rem Pod, který vytváří své vlastní elektromagnetické pole kolem ní. Pokud dojde k narušení tohoto pole, dozvíte se to ihned pomocí zvukové a světelné signalizace na očích panenky.

Nikdy nenechávejte panenku v blízkosti dětí, nejedná se o hračku!

Každá panenka je originál a ručně vyráběná v Anglii. Podle lovců duchů tyto panenky přitahují entity a je prokázáno, že přitahují převážně duše žen a malých dětí kvůli osobnímu vztahu k těmto předmětům. Panenka je vyrobena tak, aby vzhledově připomínala starou hračku, jakoby upadla v zapomnění.

Jsou tyto panenky opravdu prokleté?

Každá panenka je vyrobena ze staré porcelánové panenky, která byla zakoupena ve starožitnictví nebo na bleším trhu , tudíž každá má svou vlastní historii původu. Není tedy přímo prokázáno, že by panenka byla posledlá nějakou cizí duší, ale výrazně pomáhá při komunikaci s druhým břehem.

Rozměry: Výška 200mm (bez antény), šířka 180mm, hloubka 270mm

Hmotnost: 415g

Původ panenky: Anglie (ruční výroba)

Baterie: 1x9V baterie (součástí přístroje)

5 190,00 Kč