ITC Live EVP Spirit Portal (Wonder Box)

Vyprodáno

EVP Spirit Portal existuje v mnoha různých podobách a verzích. Jsou vyrobeny tak, aby byly kompatibilní se Spirit Boxy a veškerými dalšími ITC "Instrumental Trans- Communication" přístroji nebo aplikacemi. Spirit Portal je kombinací zařízení pro zpracování zvuku připojených k centrálnímu zesilovači. Často jsou Spirit Portaly vylepšovány zvukem ovládanými světelnými efekty, krystaly nebo měděnými dráty, které mají zlepšit a zesílit energii a projev hovořící entity.

Toto zařízení je určeno k podpoře a rozvoji výzkumu v oblasti paranormálního vyšetřování. Berte prosím v potaz, že se jedná pouze o samotný EVP Spirit Portal bez Spirit Boxu P-SB7T, který je také na produktových fotografiích pro lepší demonstraci zapojení.

Tato verze Spirit Portalu je přenosná a vydrží mnoho hodin bez nabíjení zabudované powerbanky. Při vybití lze powerbanku nabíjet a současně nechat Portal nechat zapnutý. Přístroj se dodává s jednotkou "Noise Gate" pro snížení či odstranění hladiny bílého šumu a jednotkou "Echo Repeat" pro vytvoření ozvěny pro opakování zvuků procházející přístrojem v reálném čase. Zesilovač má výkon 5W, LED display za mřížkou vytvářející pulzující ultrafialové světlo a zelený spektrální display, který svítí vertikálně, aby indikoval úroveň hlasitosti zvuku. Použití potlačení šumu přes "Noise Gate" ale může způsobit ztrátu velmi potichých hlasů v rámci šumuv pozadí, takže vždy radíme vyzkoušet různé úrovně  a kombinace pro váš výzkum, abyste našli rovnováhu a nastavení, které vám bude vyhovovat.

Spirit Portal má zabudovaný osvětlený křemenny krystal s vinutým měděným drátem. Je všeobecně známo, že krystaly v kombinaci s mědí napomáhají komunikaci a zesilují energii kolem entit, kteří ji pak mohou využít ke zřetelnější komunikaci.

Prosím pozor! Při nastavování echo efektů vždy začněte s nízkým nastavením a postupně je zvyšujte. Pokud překročíte určitou hranici, vytvoříte nekončící smyčku, které se změní v nepříjemný zvuk kvílení. Jedná se o speciální prémiové zařízení, které je vyrobeno ručně v Anglii od stejných tvůrců strašidelných panenek a ke kterému je možno připojit jak Spirit Box nebo telefon s ITC aplikacemi jako je např. The Huff Paranormal SCD-2, RIFT2 Ghost Box, AFTERLIFE, Talisman, Q3 Mark II nebo The Miracle Box. 

Velmi důležité! Před zapnutím přístroje si prosím přečtěte přiložený návod a postupujte přesně podle něho. Jinak je možné, že Spirit Portal nebude fungovat jak má nebo se po zapnutí bude vypínat! 

Obsah balení: EVP Spirit Portal, Noise Gate, Echo Repeater, propojovací kabely, powerbanka

Rozměry: Výška 20cm, šířka 20cm, hloubka 12cm

Hmotnost: 2kg

Baterie: Napájení skrz powerbanku

11 990,00 Kč