Flakonek na svěcenou vodu + 15ml Aqua Benedicta

Vyprodáno

Požehnaná voda historicky spojovala lidi s Bohem, je to nesmírně silný očistný prostředek, který odstraňuje veškeré negativní energie na všech úrovních, ať už se jedná o očistu prostoru, osob, ochrany před uhranutím, závistí, černou magií, zlými duchy či entitami.

Svěcená voda se používá také při exorcismu, aby vyhnala satana nebo zlé duchy z duše a lidského života. Sůl pak křesťanovi symbolicky zajišťuje, že jeho bytost nebude moci být zničena mocnostmi zla. Při požehnání svěcenou vodou dává tato voda mravní sílu proti útokům odpůrce a přináší duši nadpřirozené účinky, aby ji učinila odolnější proti zlému a proti pokušení.

Postříkejte touto svěcenou vodou své příbytky či kanceláře k odstranění všech negací, postupujte zevnitř ven, očistěte a ochraňte sebe či své blízké jemným pokropením.

Tato svěcená voda pochází z římskokatolického kostel Panny Marie Pomocné v Teplicích nad Metují. Jedná se o unikátní poustevnu pro několik poustevníků. Celý objekt - poustevnu s kostelem - nechal postavit v roce 1753 pražský lékař a filozof Jan Maxmilián z Peytersbergu, který zde k stáru spolu s dvěma poustevníky žil.

Cena zahrnuje krásný skleněný broušený flakonek se zlatým uzávěrem, manipulační poplatek, stočné a balné. Samotná svěcená voda Aqua Benedicta je pro vás zcela zdarma.

Místo původu: Poutní kostel Panny Marie Pomocné v Teplicích nad Metují

Rozměry: Výška 6,5cm, šířka 4,5cm, hloubka 2cm

Hmotnost: 55g

Účinek: Očistný, spirituální

150,00 Kč