ANC-Mini pro Spirit Box + Reproduktor

ANC-Mini je nový přístroj od světoznámého paranormálního inovátora Garyho Galky. Nabízí možnost eliminace šumu ze Spirit Boxu a následné zesílení odezvy. Na přístroji se nachází 2 tlačítka, kdy můžete buď snižovat nebo zvyšovat filtr šumu.

Toto malé zařízení využívá softwarový algoritmus, který dynamicky upravuje vlastnosti zvuku "Hold & Release", což umožňuje jasnější odezvu ze Spirit Boxu. Podle toho, co jsme měli možnost slyšet a vyzkoušet, tak eliminace šumu funguje podstatně lépe než na zabudovaném filtru šumu ve Spirit Boxu P-SB11-ANC.

1. Připojte audio výstup SPOUT z rádia P-SB7T k audio vstupu ANC-Mini. Pokud používáte P-SB11, připojte jej k audio výstupu sluchátek. Dále připojte audio výstup z ANC-Mini k audio vstupu reproduktoru.

2. Zapněte externí reproduktor a následně ANC-Mini pomocí posuvného vypínače ON-OFF.

3. Stiskněte ČERVENÉ tlačítko na ANC-Mini, dokud nezmizí požadované množství šumu. Stisknutím ZELENÉHO tlačítka zvýšíte hladinu šumu.

4. Pro resetování ANC-Mini stiskněte současně ČERVENÉ A ŽLUTÉ tlačítko po dobu asi dvou sekund.

Poznámka: Na ANC-Mini je ČERVENÁ LED dioda, která začne blikat, když se zařízení blíží optimálnímu nastavení.

Obsah balení: Přístroj ANC-Mini, reproduktor, micro USB kabel pro nabíjení reproduktoru, 2x propojovací 3,5mm jack kabel, návod

Rozměry: Délka 15cm, šířka 15cm, hloubka 6cm

Hmotnost: 520g

Baterie: 2x AA baterie jsou součástí balení

1 990,00 Kč
Skladem