SBox Ghost Scanner + Recorder

SBox Ghost Scanner je vylepšená alternativa k již známému Spirit Boxu. Zařízení je vyrobeno společností GhostStop, která se již dlouhá léta věnuje zkoumání paranormálních jevů. Oproti klasickému Spirit Boxu má SBox několik užitečných funkcí navíc, které nám vyšetřovatelům doposud chyběly.

Funkce "Spike Detect" a dobíjecí baterie

SBox nabízí možnost tzv. "Spike Detect", což v překladu znamená, že pokud se mimo bílý šum objeví nějaké slovo či věta, dokáže toto rozpoznat a na pár milisekund sweepování mezi stanicemu zpomalit, a tak docílit větší pravděpodobnosti zachycení hlasu entity. SBox má zabudovanou 800mAh dobíjecí baterii, která má vyržet až 4,5h na jedno nabití, tudíž odpadá starost dokupování nových baterií.

Nahrávání komunikace a následné přehrání

Zařízení dále umožňuje nahrávání zvukové stopy přímo do zařízení na pozdější poslech a rozbor komunikace. Do zařízení lze vložit paměťovou Micro SD kartu o maximální velikosti 32GB. Zároveň si uloženou zvukovou stopu můžete přehrát přímo na SBoxu.

Zesílený reproduktor a AUX výstup

Reproduktor o síle 3W je jedna z dalších věcí, kterou si nemůžeme vynachválit. Je oproti Spirit Boxu 10x hlasitější a snadněji regulovatelný pomocí kolečka na vrchní části zařízení.

V neposlední řadě funkce jako červený podsvícený LCD display pro kompatibilitu při natáčení na kameru s nočním viděním, LED svítilna a možnost regulovat rychlost procházení mezi stanicemi už znáte z klasického Spirit Boxu a samozřejmě nechybí ani zde. Jedinou vymožeností, která SBoxu oproti Spirit Boxu nemá, je indikátor změny teploty v okolí.

Technické specifikace

Rozsah FM 87,5-108 / AM 522-1710. Sweepování je možné zvolit ve 4 různých rychlostech (100ms, 200ms, 300ms, 400ms + bonusová rychlost při nahrávání na Micro SD kartu 500ms).

Obsah balení: Sbox, návod, kabel na nabíjení, propojovací kabel na přenos souborů do PC

Rozměry: Výška 60mm, šířka 100mm, hloubka 20mm

Hmotnost: 50g

Baterie: Zabudovaná dobíjecí Li-ion 3,7V 800mAh baterie

Dostupnost: Skladem

4 490,00 Kč