SET (Rem Pod + TIR-Crosshair + Spirit Box P-SB11)

Bazarové zboží

Jedná se o bazarové přístroje, kdy jsme se rozhodli tento set prodat za výrazně nižší cenu. Přístroje byly používány zhruba půl roku a jsou plně funkční. Nesou minimální známky používání - nemají ale žádné hluboké škrábance, praskliny, ošoupanou barvu nebo zlomené/chybějící části. Ideální pro někoho, kdo by chtěl koupit tuto sestavu tří nejpopulárnějších přístrojů najednou a ušetřit při tom nemalé peníze.

Rem Pod EMT Rev 2.0

Rem Pod Rev 2.0 je jeden z nejefektivnějších přístrojů na komunikaci s entitami. Využívá extrémně zesíleného EMF detektoru, který dokáže rozeznat i nejmenší změnu elektromagnetického pole v jeho blízkosti.

Přístroj také disponuje zabudovaným teploměrem, který dokáže pomocí zvukové signalizace a malé diody znázornit "ochlazení" (dioda svítí modře) nebo "zvýšení teploty" (dioda svítí červeně). Na přístroji lze upravit citlivost zabudovaných senzorů tak, aby se přizpůsobily okolnímu ruchu jiných nežádoucích signálů.

Oproti EMF Detektoru Rem Pod vytváří své vlastní elektromagnetické pole, kterým je schopen zaznamenat jeho narušení ať už jinou energií či objektem přibližující se k přístroji. To znamená, že registruje přiblížení nebo vzdálení se cizí energie do tohoto pole.

TIR-Crosshair

Tento přístroj snímá a znázorňuje změnu teploty pomocí 64-pixelového infračerveného Matrix senzoru ve 2 rovinách. Každá rovina obsahuje 6 LED diod, které svítí buď červeně nebo modře. Pokud se před přístrojem v zorném poli o rozsahu 60° objeví nějaký objekt či entita, přístroj dokáže zobrazit zda je teplejší či chladnější než okolní teplota a jakým směrem se anomálie pohybuje.

Ve zkratce to znamená, že přístroj ve vzdálenosti 2,5-3m detekuje, zda se před ním nenachází nějaká entita a pomocí LED diod znázorní její teplotu a pohyb. TIR-Crosshair je možný nakalibrovat v závislosti na okolní teplotě nebo např. když sedíte před přístrojem, tak aby neregistroval vás ale pouze entitu, která se k vám přiblíží.

Spirit Box P-SB11

Spirit box P-SB11 je profesionální nástroj pro komunikaci s duchy. Jedná se o vylepšenou verzi přístroje P-SB7, kdy můžete rychle střídat rádiové stanice na 2 kanálech zároveň, a tak pravděpodobněji zachytit hlas entity. Dále je možné při souběžném sweepování stanicemi upravit rychlosti procházení u každého kanálu individuálně. Na přístroji také naleznete teploměr se zvukovou a obrazovou indikací změny teploty včetně červené svítilny na vrchu.

9 900,00 Kč 15 670,00 Kč